Railblaza
1 - 2 / 2
Item review: 0 from 5 Stars
The perfect kayak rod holder!
| GTIN: | 9421026833105 |
| HAN: | 02-4082-11 |
| Shipping weight: | 0,60 kg |
| Item weight: | 0,60 kg |
| Variations in: | Version |
SKU: 22117
Item review: 0 from 5 Stars
Are you tired of fishing lures, keys and pliers scattered everywhere? Then the RAILBLAZA StowPod Storage Caddy is just what you need!
| GTIN: | 9421026832047 |
| HAN: | 02-4040-11 |
| Shipping weight: | 0,50 kg |
| Item weight: | 0,40 kg |
| Variations in: | Color |
SKU: 22050